• Обновено
В Компресор Одговара изберете: 2003-VOLVO XC90, 2003-VOLVO XC70

В Компресор Одговара изберете: 2003-VOLVO XC90, 2003-VOLVO XC70

DEN 1119.84

Залиха
Во продавницата

Компресор а/Ц Компресор Одговара Изберете : 2004-2006 VOLVO XC90 5 Cyl 2.5 L 2003-2007 VOLVO XC70 5 Цил 2.5 L 2004-2009 VOLVO S60 5 Цил 2.5 L 2001-2003,2005 VOLVO V70 5 Цил 2.4 L 2001-2003 volvo S60 5 Cyl 2.4 L 2005-2006 volvo S80 5 цил 2.5 L 2004,2006-2007 VOLVO V70 5 Цил 2.5 L 2000-2004 VOLVO S80 6 Цил 2.9 L 2003 VOLVO XC90 6 ЦИЛ 2.9 L 2006 Volvo C70 5 ЦИЛ 2.5 L И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас