• Обновено
Натопи Боја Колман Цветни Граничи Волна Површина Килим, Црвена, 5'8'

Натопи Боја Колман Цветни Граничи Волна Површина Килим, Црвена, 5'8'

DEN 3471.84

Залиха
Во продавницата

Колекцијата На Бои SAFAVIEH Ddy702q Рачно Изработени Црвени Килими акварел уметност и бујна текстура стануваат моден декор во впечатливата област килими пронајдени во Колекцијата Dip боја. Класичните мотиви, преплавени со живописни дво-обоени бои, се оживуваат со органска енергија совршено прилагодена на денешните преференции за декор на колковите во секој килим во оваа возвишена колекција. Направени со користење на чиста премиум волна во мек, луксузен куп, овие килими носат карактеристичен израз на домашниот декор. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Гроздобер Стил. Шик Геометриска Шема.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас