• Обновено
Мајчин Џеферсон Деца Помлади Чевли-Регата Сина Школка Бела-Ј2

Мајчин Џеферсон Деца Помлади Чевли-Регата Сина Школка Бела-Ј2

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

џеферсон е бестрашен водач на понудата НА ЕВА. Опфаќајќи ги сите убави карактеристики што би ги очекувале од Родниот чевел-Џеферсон е отпорен на мирис отпорен на удари што може да се пере рачно и доаѓа во бесконечен асортиман на бои и третмани. Не очекувајте ништо помалку од диригентот на лајт-тег експрес. Родниот Џеферсон е изграден со ЕВА (Етилен-Винил Ацетат) што значи дека тие се исклучително удобни издржливи и перат. Горниот дел има перфорации во текот на обезбедувањето дека вашите стапала ќе останат ладни и суви. Плус тие се антимикробни и отпорни на мирис. Мајчин Џеферсон Деца/Помлади Чевли-Регата Сина/Школка Бела-Ј2.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас