• Обновено
Инктастично, носам виолетова за себе, подарок за подигнување на свеста за лупус бебе или бебе девојче боди

Инктастично, носам виолетова за себе, подарок за подигнување на свеста за лупус бебе или бебе девојче боди

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Јас носам виолетова за себе лупус свесност за новороденче. Инктастично, носам виолетова за себе, свесност за лупус, новороденче со кратки ракави со кратки ракави, унисекс морнарица сина 6 месеци. Јас носам виолетова за себе лупус свесност за новороденче за новороденче . Нашето унисекс едно парче бебешки каросерија прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат . Брзо и лесно се менуваат пелена со засилено затворање на три-Снап . Цврсто Боите се 100% памук, други се памук/полиестер или мешавина од памук/полиестер/вискоза . Облека печатена во САД.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас