• Обновено
Преносна торба за мочниот меур издржлива 1-2L резервоар за резервоар за вода за кампување, кои трчаат скијачки скијачки патеки

Преносна торба за мочниот меур издржлива 1-2L резервоар за резервоар за вода за кампување, кои трчаат скијачки скијачки патеки

DEN 166.40

Залиха
Во продавницата

Ве молиме kindубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенженши Гуангкан Маои Јоксиски Гонгси од Marketојбуј Маркет. Кул за многу часови. , Водена торбичка, ги чува ладните или топлите предмети внатре и запечатени сè додека не ви требаат.69 inch Package Includes : 1 Bladder Bag bag Keep 1- 2 Liter Bladder in Place and Also Cool,Perfectly By Protecting It Against Any Damage, Insulated Layer Will Keep the Water Inside the Bladder Cool for Many Hours. Perfect for Backpacking, Hiking, Кампување, кајак, велосипедизам, трекирање . висококвалитетен полиестерски материјал, со дизајн на рачки, силен, многу издржлив и густ, отпорен на абразија . исто така може и за ладни пијалоци, храна, закуски, шишиња со вода, торбичка за вода, ја чува студената или топла Предмети внатре и запечатени сè додека не ви требаат . со излез дизајн за цевка за вода во мочниот меур, погодна за активности на отворено, снежни површини, скијање или сноубординг итн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас