• Обновено
Машка Маица Летна Печатена Јака За Превртување Секојдневни Маици Со Еден Краток Ракав Кошули За Мажи

Машка Маица Летна Печатена Јака За Превртување Секојдневни Маици Со Еден Краток Ракав Кошули За Мажи

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

88" Должина : 76cm/29.84" ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 143cm/56. Карактеристики : Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни.39" Рамо : 52cm/20.06" должина : 78cm/30.46" Рамо : 49cm/19.29" Должина : 75cm/29.06" Големина : XL Биста : 123cm/48.04" мажи летна печатена јака за превртување секојдневни кошули со кратки ракави со едно градикарактеристики : материјал : изработен е од удобни материјали и Е Доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Натпревар : натпревар со вашите омилени фармерки и така натаму.65" ГОЛЕМИНА : xxxxl биста : 138cm/54.10" ракав : 25cm/9.Големина : L Биста : 118cm/46.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас