• Обновено
П-51д Црвена Опашка В пнп в Рефл ФММ008ПРТ Авиони П&П Електрични

П-51д Црвена Опашка В пнп в Рефл ФММ008ПРТ Авиони П&П Електрични

DEN 2880.00

Залиха
Во продавницата

Преглед ФМС е и секогаш ќе биде посветена на развој на најдобрите авиони од пена ширум светот. Најновата верзија (V8) го прави историскиот P-51 D уште попривлечен. Многумина сметаат Дека П-51 е една од најневеројатните воени птици и би сакале да ја имаат во својата колекција. Ако паднете во овој камп, тогаш ФМС П-51Д В8 е вистинскиот за вас. Ние веруваме дека сегашниот P-51 D V8 е еден од најдобрите RC пена авиони во светот. Карактеристики Изработени Од Издржлива епо пена Надградена опрема за слетување со побавни потпори за апсорпција на удари слични на акција со дијаметар од 4мм ДОЛЕН дел ФМС секвенсер кој ги затвора вратите на менувачот откако брзината е спуштена Отстранлива лизгачка фиока За батерии Надградена Хоризонтална И Вертикална прободува со тврди точки за склопување без лепак (ЗАБЕЛЕШКА : Новите V8 опашки површини нема да се вклопат на постарите верзии На P-51) 9g и 17g дигитален метал Опрема Серво Лизгачки КРОШНА Отворен Воздух Внесување 70а есц со 5а sbec Fms Злато Paep мотор $вклучуваат ("страница-вклучи", "CID", "fms-авион-рефлекс-v2")$ Fms p-51d Црвена Опашка V8 1400mm pnp v8 со рефлекс fmm008prtx авиони p&p електрични.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас