• Обновено
Вечер живописни зајдисонце железнички пруги Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб

Вечер живописни зајдисонце железнички пруги Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Големина : 54х18 инчи и 54х12 инчи за ваш избор.Декоративен домашен акцент за прозорец.2.5 инчен џеб прачка. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Валансите не се затемнување.Машина перат во ладна вода, нежен циклус, не белилото, падне сува ниска, ладно железо ако е потребно.Се користи за покривање на повисокиот дел од прозорците, лесно мешајте се со вашата кујна, бања, перална, студио или каде и да сте ги користеле. Совршен избор за детска соба или сите мали прозорци. Големина : 54х18 инчи и 54х12 инчи за ваш избор. Дома Декоративни, Декорација дома прозорец. 2.5 инчен џеб прачка. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Валансите не се затемнување. Машина перат во ладна вода, нежен циклус, не белилото, падне сува ниска, ладно железо ако е потребно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас