• Обновено
Мало Девојче Сандали Летни Деца Девојки Печатени Рамни Меки Единствени Брзо Суви Лизгачки Слајдови Сандали Девојки Летни Фустани Чевли Жолта 13

Мало Девојче Сандали Летни Деца Девојки Печатени Рамни Меки Единствени Брзо Суви Лизгачки Слајдови Сандали Девојки Летни Фустани

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Оваа Сандали Девојка Девојки Деца Деца Лето Принцеза Слајдови Мека Рамен Нелизгачки Слајдови Сандали Рамни Чевли е погоден за девојки, деца, деца носат летни принцеза стил влечки. Стил на пети : Кружен прст. Широк спектар на апликации : Овие влечки може да се носат во различни прилики, како што се игри во затворени простории и на отворено, празници, туризам и така натаму. Вклучени : 1 пар чевли Мек и удобен материјал : Оваа влечка е изработена од мек и удобен материјал, што му дава на вашето дете одлично чувство на носење. Овие влечки имаат уникатен стил на принцеза, што може да го направи имиџот на девојката поубав и трогателен, а исто така е погоден за носење во различни прилики, како што се игри во затворени простории и на отворено, празници, туризам и така натаму. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Метод На Затворање : Лизгање. Детски Чевли Модни Влечки Симпатична Сартун Дрво Кат Затворен Момчиња И Девојки Влечки Спална Соба Влечки Мали Девојчиња. Детските Модерни Чевли Обезбедуваат Чувство за Стапало кај Децата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас