• Обновено
Замена На Коленото Операција За Обновување Маица

Замена На Коленото Операција За Обновување Маица

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас