• Обновено
Летен фустан за жени се занимава со дозвола на жените солиден пролет и летен долг ракав, повлечете го нечиј подарок за фустан од вратот на половината за жени

Летен фустан за жени се занимава со дозвола на жените солиден пролет и летен долг ракав, повлечете го нечиј подарок за фустан

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

Изработено од висококвалитетни материјали, правејќи го удобно носење , лесно се облекува за секоја пригода. Одлично за секојдневно, дневно, лето, плажа, забава, на отворено, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Редовно вклопување. Полиестер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас