• Обновено
Womenенски обичен печатен работна облека за кратки ракави со двојно џеб на врвот

Womenенски обичен печатен работна облека за кратки ракави со двојно џеб на врвот

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Обична работна облека за кратки ракави за жени со двојно џеб, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима. Полки совршени за вас омилени фармерки, панталони итн. Да се ​​исуши.Фајди : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме, проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Информации за продукцијата : Сезона : Сите Sea Sondend : Womenените пригода : Castemate Mater : Polyester Style : Temperament Comutel должина : Rugule Fit : Fit ture to sighthow : hand later, виси или линија суво што добивате : 1xwomen topsizebustsleevshoulderl lengthers100cm/ 39.37'''22cm/8.66''44cm/17.32''68cm/26.77'''m108cm/42.52''23cm/9.06''46cm/18.11''70cm/27.56''L116 CM/45.67'''24.4.4.4.45''48''70cm/27.56''L116 CM/45.67'''''24 18.90''72cm/28.35''XL124cm/48.82''25cm/9.84''50cm/19.69''74cm/29.13''XXL132cm/51.97''26cm/10.24''52cm/20.47''76cm/29.92''XXXL140cm/ 55.12''27cm/10.63''54cm/21.26''78cm/30.71''XXXXL148cm/58.27''28cm/11.02''56cm/22.05''80cm/31.50''XXXXXL156cm/61.42''29cm/11.42''58cm/ 22.83''82cm/32.28 '' '’енски обичен печатен печатена облека со краток ракав со двојно џеб.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас