• Обновено
Dellytop Жени V Вратот Лабава Вклопуваат Без Ракави Повик Лето Резервоарот Блузи

Dellytop Жени V Вратот Лабава Вклопуваат Без Ракави Повик Лето Резервоарот Блузи

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Миење Раце Само. Материјал : Трендовскиот Врв На Резервоарот Ками Е Мек Допир, Удобен И Лесен За Носење. Карактеристики : Без Ракави, V Вратот, Мек Материјал, Обична/ Цврста Боја Хенли Кошули, Лабава Фитинг, Повик Лабава Одговара Стил. Натпревар : Летниот Резервоар За Ками Може Да Се Совпадне Со Хеланки Или Шорцеви И Високи Потпетици Во Секојдневниот Живот. Прилика : Овие Секси Врвни Кошули Без Ракави Ками Совршени За Одлично Секојдневно Носење, Каузална Облека, Работна Облека, Облека За Забави, Облека На Плажа, Спортска Облека. Инструкции За Перење : Препорачајте Го Спротивното Нежно Перење. Миењето Раце Би Било Подобро. Не Треба Да Се Мие Со Топла Вода. Одвојување Перење За Да Се Избегне-V Вратот. - Без ракави. - Летни Резервоари.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас