• Обновено
Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО ХРОМ, МО98521287244Н

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО ХРОМ, МО98521287244Н

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО985 20Х12 8Х170 ХРОМ-44ММ, МО98521287244Н. МО98521287244Н. 8Х170 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас