• Обновено
Манор Парк 42 ”модерно биро за секретар за складирање, темно орев

Манор Парк 42 ”модерно биро за секретар за складирање, темно орев

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Одликувајќи се со пространи фиоки за лесна организација. Користете ги прилагодливите полици за да ги задоволите потребите на вашата организација. Прикажете ги растителните бебиња или фотографии од најблиски со отворено полици, додека ја оддавате вашата колекција канцелариски материјали зад затворено складирање. Собрани димензии : 38 "H x 42" L x 20 "W. Пакувани димензии : 8" H x 48 "L x 24" W. Металните акценти против таа природна градба додаваат димензија во секоја просторија.Испратете испораки или учат со бирото за модерно складирање на Манор Парк 42 “. Разновиден дизајн кој одговара на модерна, модерна и современа естетика во средниот век. Одликувајќи се со класичен силуета и разноврсен дизајн, оваа прилагодлива биро за секретар се вклопува во модерните, преодни и домови со современи стилизирани.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас