• Обновено
Подобри домови и градини 6 Керамички тенџере

Подобри домови и градини 6 Керамички тенџере

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Ова е отпорен на временски услови за употреба на отворено или затворено. Подобри домови и градини 6 „злато керамички тенџере : керамика. Металик злато засадувач. Правоаголен. За внатрешна или надворешна употреба. Се вклопува 1-1,25 QT зеленило. Димензии : 3,94" L x 3.94 "W x 5.91" H (10.0076 cm x 10.0076 см x 15.0114 см).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас