• Обновено
Пени Црна Креативни Умира-Мачка 4 X2

Пени Црна Креативни Умира-Мачка 4 X2

DEN 3583.04

Залиха
Во продавницата

Пени Црна Креативни Умира-Мачки 4х2 Денар Црно-Креативни Умира. Исечете хартија, ткаенина и многу повеќе! Висококвалитетни, тенки метални матрици за сечење изработени од 100% челик. Работи во повеќето големи брендови на машини за сечење умре. Овој пакет содржи Мачки : една матрица со димензии 4х2 инчи. Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас