• Обновено
Длабоко интензивна Директна Боја-Виолетова Од Двопек За Унисе-3. Оз Боја На Коса

Длабоко интензивна Директна Боја-Виолетова Од Двопек За Унисе-3. Оз Боја На Коса

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Ова е полутрајна боја која ги депонира молекулите на бојата на врвот на вратилото на косата. Не е потребен инвеститорот! Боите добро се појавуваат на претходно осветлена коса, но можете да ги нанесете на девствена коса за суптилна промена на бојата. Уникатната формула за крем овозможува прецизно нанесување на повеќе бои низ истата жичка, без крварење, за да се создадат уникатни ефекти на редење. Оптички шок во боја за максимално влијание Ја Заситува косата со интензивна живописна боја. Напредната Морска Терапија остава косата да изгледа и да се чувствува здрава,. Подготвени За Употреба-Се Применуваат директно од цевката - не е потребен инвеститорот. ДВОПЕК Длабоко Сјај Директните интензивни, живописни бои може да се користат поединечно или да се мешаат заедно за бескрајни трансформации на боите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас