• Обновено
Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Минимизатор Градник, Стил 76080

Суета Фер Женска Убавина Назад Целосна Фигура Долна Жица Минимизатор Градник, Стил 76080

DEN 271.04

Залиха
Во продавницата

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена. Познати по фини ткаенини и женски детали, нивните прекрасно поддржувачки стилови ги задоволуваат и целосните разбиени и просечните фигури. Намалете ја линијата на бистата до 1 1/2 инчи во овој градник. 3 колона, 2 ред кука и затворање на окото назад. Беспрекорен, растеглив микрофибер. Двослојните чаши за долна жица обезбедуваат форма и поддршка. Измазнете ја испакнатоста на грбот со широки, истегнете ги задните крилја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас