• Обновено
Женска 6 Нубук Работа Подигање Тен

Женска 6 Нубук Работа Подигање Тен

DEN 478.56

Залиха
Во продавницата

Ова 6 инчен класичен тен боја нубук кожа женска работа подигање со чипка пред и зајакнување на метални очи. Доаѓа со поместена јака, амортизирана влошка, конструкција на гудјер велт и надворешен ѓон отпорен на масло што не означува. Нубук Кожа Горниот. Гудјер Велт Изградба. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас