• Обновено
Реки Edge®, Голема Нога XL Класичен, Висат На Treestand, RE554

Реки Edge®, Голема Нога XL Класичен, Висат На Treestand, RE554

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Со екстра голема платформа и потпирач за нозе, Овој Држач За Закачување Rivers Edge® Big foot Ќе ви даде многу простор и дополнителна удобност, додека сепак ќе остане лесен и пренослив. Лесен е за носење, лесен за поставување и лесен за симнување, така што се што треба да се грижите е ловот. 24" широк х 37 " длабока платформа за дополнителна соба . Флип-ап, обложено седиште за стоечки снимки . Потпирач за нозе за удобност при истегнување на нозете . Лост акција систем обезбедува стојат агресивно на дрвото . Прицврстувањето на бесшумниот ремен го елиминира контактот метал-на-метал . Челична конструкција обложена со прав за цврстина и издржливост . Спецификации : Одмор На Стапалата : Да Вклучен Е Ремен За Целото Тело : Да (1) Нето Тежина (ЛБ) : 20 Големина На Платформата (В х Д) : 24" х 37" Димензии На Седиштата (В х Д) : 16" х 9" Висина на Седиштето (во) : 23 "Седишта : 2" Опсег На Дијаметар На Дрво Од Пена : 8" - 20 " Оценка На Тежина (фунти) : 300.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас