• Обновено
Чудо Вондервинк 800-Унисе Предвремени Пилинг Јакна

Чудо Вондервинк 800-Унисе Предвремени Пилинг Јакна

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Одликувајќи се со заоблено предно деколте, изобилство плетени манжетни за ребра, лесно затворање на предниот дел и проветрени страни, ова парче за слоевитост сигурно ќе има корист за сечиј стил со непобедлива вредност. 360 Степен Движење Водат Флексибилни Одговара Ткаенина.Унисекс Јакната За Прицврстување на чудата Е редизајнирана имајќи ја предвид удобноста и корисноста, што го прави совршен додаток за целодневна контрола на климата. Иновативното движење на ткаенината со висок број на конец обезбедува мек, издржлив квалитет што ги надминува традиционалните индустриски стандарди.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас