• Обновено
Континентал Контипроконтакт 225 55Р 97Х Бсв Цела Сезона Гуми

Континентал Контипроконтакт 225 55Р 97Х Бсв Цела Сезона Гуми

DEN 1872.00

Залиха
Во продавницата

Оптимизирана стабилност на навртките за рамо за подобрен одговор на управувањето. Централното ребро го намалува нивото на бучава на шарата за тивко возење.Гума за турнеи за сите сезони дизајнирана да ги спои перформансите, удобноста и ефикасноста на горивото во рамнотежа на луксузот и перформансите.5 Xt И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас