• Обновено
Трансформери Темнината На Месечината Салфетки За Ручек

Трансформери Темнината На Месечината Салфетки За Ручек

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Подобрете го универзумот околу вас со Нашите Трансформатори 3 Салфетки За Ручек. Салфетката го прикажува храбриот водач на Автоботите, Оптимус Премиер, на црвена позадина со детална графика и граница со сиви запчаници. Трансформатори 3 Салфетки за Ручек прават забавен и шарен акцент на вашата роденденска шема на бои или одговараат На Сите Наши Трансформатори Забава . Амскан 205628 Трансформатори 3-Салфетки За Ручек Трансформатори 3 Салфетки За Ручек. 16 Салфетки по пакет. Водете Ги Автоботите повторно злите Децептикони и спасете Ја Планетата Земја. Димензии : (инчи) Должина : 6, 5, Ширина : 6, 5, Висина : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас