• Обновено
ПРЕНОСЛИВА Големина УСБ Електричен Соковник За Овошје Рачен Производител На Смути Блендер Мешање На Мини Мешалки За Процесор За Храна На Полнење

ПРЕНОСЛИВА Големина УСБ Електричен Соковник За Овошје Рачен Производител На Смути Блендер Мешање На Мини Мешалки За Процесор

DEN 1279.84

Залиха
Во продавницата

ЗАБЕЛЕШКА : исечете го овошјето на мали парчиња и ставете го во соковникот. (Забелешка : ве молиме не ја натопувајте главната машина во вода долго време) Само За Миење Раце!Фокус : 1.СО УСБ-линијата за полнење, во секое време, насекаде може да се полни и повеќе не треба да се грижите за електрична енергија, дом, потреба од патување.Лесен за носење - дизајнот На силиконски прстен за подигнување ви овозможува да го однесете шишето со сок на кое било место, спорт, излети, на отворено, пикник.Нашиот патнички блендер е лесен за чистење, само исплакнете го под вода по употреба. ПРЕНОСЛИВА Големина USB Електричен Соковник За Овошје Рачен Производител На Смути Блендер Мешање На Мини Мешалки За Процесор За Храна На Полнење.4 VMotor брзина без оптоварување 26000 вртежи во минута / оптоварување 2000 вртежи во минута специјална работна струја : 10-30заштитна функција : започнете во мирување 5-6 секунди, запрете ја нормалната работа и застанете 30 секунди стоковен материјал : абс материјал + Пктг Материјал за храна увезен од соединетите држави големина на производот : 80*80*228ммпроизвод капацитет : 380млпроизвод нето тежина : 0,6 кгпроизводи вклучуваат : 1х чаша сок1х усб кабел за полнење1х цеден сокенота : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас