• Обновено
Едем Сенка За Очи-Цреша

Едем Сенка За Очи-Цреша

DEN 157.76

Залиха
Во продавницата

Баки верува во природни и одржливи производи. Ние сакаме да им обезбедиме на нашите клиенти ослободување од напнатост, стрес и болка. Ви благодариме за правење Баки лидер во спиење, патување и дома спа предмети. Маската за очи со мала тежина е широка 4" за 10", вклучени се 2 чепчиња за уши од бунт, совршени за мажи, жени и деца. Изработени од 100% полиестер, рачно миење ладно, висат за сушење. Опуштете се и брзо заспијте без светлина од улични светилки, електроника или утринско сонце, разбудете се освежени после дремење, патување, медитација и целосен ноќен одмор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас