• Обновено
Санук Јога Мат Девојки-Млади Амортизирани Флип Апостолки-Топла Корална Фуксија Момчиња

Санук Јога Мат Девојки-Млади Амортизирани Флип Апостолки-Топла Корална Фуксија Момчиња

DEN 319.52

Залиха
Во продавницата

Ремен од вештачка кожа со мек столб за прсти и мека постава за дрес направена од вистинска јога матапи у сунѓер гумена надворешна ѓон Санук Јога Мат Девојки - Млади Амортизирани Апостолки - Топла Корална / Фуксија Боја : Топла Корали / Фуксија. Ремен од вештачка кожа со мек столб за прсти и мека постава за дрес. Санук. Среќен у сунѓер гумен надворешен ѓон. Големини 7/8 и 9/10 имаат ремен за грб. Санук. Санук Г Јога Мат Девојки-Млади Амортизирани Флип Апостолки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас