• Обновено
Челшад Оригинална Серија оз. Сребрена

Челшад Оригинална Серија оз. Сребрена

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Исто како што ќе фрлите мамка без усни, исфрлете ја и директно вратете ја назад доволно брзо за да ги почувствувате вибрациите. Челичарот може да биде извиткан, жигосан и тролан. ЖИГА-исклучително добро преку мразот. ПОДОБРО ЛИЕЊЕ-риболовните мамки Од Челик се совршено избалансирани за без напор, долго фрлање од банка или брод.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас