• Обновено
Фарови Компатибилни Со 2000-Тојота Тундра Десен Патник Халоген Со сијалица

Фарови Компатибилни Со 2000-Тојота Тундра Десен Патник Халоген Со сијалица

DEN 617.28

Залиха
Во продавницата

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Тип На Склопување : Вклучени Композитни Сијалици : Со Сијалица(и)Тип На Сијалица : Боја На Халогенленс : Јасен Сноп За Леќа : Нофит : Директен Тип На Фитинг : Директна Замена Друг Дел Број : 811100 C010 Parts Линк Број : До2503129nterchange Дел Број : 811100 C010, До2503129 Гаранција : 1-година Гаранција ЗА Неограничена Километражапроизведени од компоненти со Врвен квалитет, Ова Е Вашата Најдобра Опција и Ефтина Замена за Вашите Потреби за Обнова, Поправка и Одржување-Производ За Замена На Ое за Вашиот Оштетен Или Стар Фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десно Toyota2000 - 2003 Тундра Редовни Или Пристап Кабина Модели2004 Тундра База Редовни Cab2004 Тундра Ограничен Пристап Cab2004 Tundra SR5 Пристап Кабина 2004 TUNDRA SR5 Редовна Кабина Oe Број : 811100 C010. Број на линк : ДО2503129. Размена На Дел Број : 811100 C010, ДО2503129.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас