• Обновено
Лои Тестенини Макарони

Лои Тестенини Макарони

DEN 463.84

Залиха
Во продавницата

Макарони Од тестенини лои се грчки тестенини, направени од гриз од тврда пченица. Лои Тестенини Макаронија шуплива тестенина е совршено возило за сосови и служи како одлична основа за печени тепсии како макарони и сирење, исто како што правеше мама. Тубуларното сечење е она што ги разликува Лои Тестенините Макарони од другите тестенини - ова добро чувана тајна е она што ги прави уникатни и грчки! Лои Тестенини Макарони.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас