• Обновено
Патување Колекција Жени Акели Тру Удобност Пена Средна Пета Платформа Сандали

Патување Колекција Жени Акели Тру Удобност Пена Средна Пета Платформа Сандали

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Тип На Затворање : Тока. Ширина На Чевли : Средна. Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Горен Материјал : Веганска Кожа. Тип На Ремен : Глуждот. Поставата : Вештачка Кожа. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Надворешен материјал : вештачки. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Пета : Платформа . Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Луксузната веганска кожа, платформа, покриена блок пета и вкрстени ремени ќе ве натераат да одите со стил. Тип На Затворање : Тока. Ширина На Чевли : Средна. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас