• Обновено
Хабел HBL328DCR Жолта Електрични Риболов Ролна 30A 28VDC Сад HBL328DCR

Хабел HBL328DCR Жолта Електрични Риболов Ролна 30A 28VDC Сад HBL328DCR

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Овој уред е оценет на 28 волти ЕДНОНАСОЧНА струја и е применлив за сите системи за риболов ролна ОД 12, 24 и 32 волти. Уредот е УЛ наведени и АДС сертифициран. Изработен од жолт најлон со висока видливост кој е отпорен на удари и У.В. стабилизиран за подолг живот. Исто така, контактите се обложени со никел за отпорност на корозија. Жолта заклучување еден сад со злоупотреба-отпорни на лицето. HBL328 DCR Може да се монтира ВО hbbell кутија HBL6080 и се користи СО HBL74 CM25 WOA водоотпорен плоча. Овој уред е оценет на 28 волти ЕДНОНАСОЧНА струја и е применлив за сите системи за риболов ролна ОД 12, 24 и 32 волти. Уредот е УЛ наведени и АДС сертифициран. Изработен од жолт најлон со висока видливост кој е отпорен на удари И У . В. стабилизиран за подолг живот. Исто така, контактите се обложени со никел за отпорност на корозија. Жолта заклучување еден сад со злоупотреба-отпорни на лицето. HBL328 DCR Може да се монтира ВО hbbell кутија HBL6080 и се користи СО HBL74 CM25 WOA водоотпорен плоча.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас