• Обновено
БУ Компатибилен 6FT USB 2. Кабел Лаптоп Податоци Кабел Замена За Iomega R DVDRW8X-U ДВД Тенок Надворешен Диск

БУ Компатибилен 6FT USB 2. Кабел Лаптоп Податоци Кабел Замена За Iomega R DVDRW8X-U ДВД Тенок Надворешен Диск

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

6 FT USB 2.0 Кабелски Лаптоп Компјутерски Кабел За Податоци За Iomega 31785700 R DVDRW8 X-U Dvd Тенок Надворешен Диск 6ft USB 2.0 Кабелски Лаптоп Компјутерски Кабел За Податоци За Iomega 31785700 R DVDRW8 X-U Dvd Тенок Надворешен Диск. Премиум Материјал-премиум материјал што се користи во производството на нашите артикли, го тестиравме со туѓа ставка и сигурни сме дека обезбедува поголем степен на издржливост на кабелот, стабилност и долг век на траење; тој е потрајни од обичните кабли, задолжителни за секојдневна употреба. Нашиот usb кабел ви овозможува да го користите во повеќе наврати додадете попогодно за уред за Репродукција дома, работа или патување.Погоден за Училиште, Колеџ, Патување, Работа и сл. Секој детал е внимателно разгледан - од меки, свиткувачки кабли до мазни, заоблени агли . Ве молиме проверете го крајот на обликот на кабелот пред да го купите.Заменете ги вашите прекумерно искористени, стари, скршени, оштетени или погрешно поставени кабли за напојување.Ако ова не е јасно дали кабелот е соодветен, ве молиме испратете ни е-пошта во која се наведува бројот на вашата нарачка, брендот и моделот на уредот и ние ќе ви го препорачаме точниот кабел.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас