• Обновено
Едноставно Дејзи 4 '6' Големата starвезда на starвездата Ченил, правлив чад

Едноставно Дејзи 4 '6' Големата starвезда на starвездата Ченил, правлив чад

DEN 2098.08

Залиха
Во продавницата

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 4 'x 6' Dusty Smoke Big Star reg од нашата забавна колекција Junky. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас