• Обновено
Инктастична Нова Година Тигар Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Нова Година Тигар Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Симпатичен тигар за прослава на новата година во 2022 година. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic 2022 Нова Година Тигар Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 7. 2022 новогодишна прослава Облека За Маици За Мали Деца со година на дизајн на тигар. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. години слават кинески облека облека подарок дете предучилишна дете дете облека hws.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас