• Обновено
Ekena Millwork 8 W 6 H 12'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор

Ekena Millwork 8 W 6 H 12'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас