• Обновено
Спарк приклучокот одговара Изберете: 2008- Dodge Avenger, 1995- BMW 750

Спарк приклучокот одговара Изберете: 2008- Dodge Avenger, 1995- BMW 750

DEN 1122.40

Залиха
Во продавницата

Произведено до најстрогите стандарди за перформанси, издржливост и емисии. Двојна бакарна и стаклена заптивка ги врзува централната електрода и изолаторот заедно за заптивка за затегната гас . електрода на платина. Премиум градба на школка со машински валани навои. Квалитетот и сигурноста на ОЕ-стандардот на компонентите на задниот дел на Денсо додаваат огромна вредност за нашите клиенти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас