• Обновено
Шерпа Флеј Крети ќебиња, Бургундија густо топло ќебе за кралица Борего за кревет, 75 x83

Шерпа Флеј Крети ќебиња, Бургундија густо топло ќебе за кралица Борего за кревет, 75 x83

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

3 Вкупно парчиња - Borrego Fleece Blanget Cize Size 75 "x 83", тежина 6 bs и 2 перници Шамс 20 "x 28"; Големина на кралот на ќебе 79 "x 91", тежина 6,5 килограми и 2 перници Шамс 20 "x 28"; Големина на ќебе Кал Кинг : 87 "x 95", тежина 7,5 фунти и 2 перници Шамс 20 "x 28".Ова реверзибилно ќебе на фланено фланено нагласува 100% микрофибер. Секогаш измијте го ова ќебе во ладна вода на нежен циклус одделно . Tumble Dry : Tumble Dry Reece Chaints на нежен циклус со тивок оган. Ќебиња со големина на кралот : 79 "x 91 " и 2 перници Шамс 20 "x 28 ". и дополнителна топлина. Хемикалиите ќе ја намалат мекоста на ќебето со текот на времето . Стручно изработено.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас