• Обновено
AQWZH Oz Green Stariess Steel Steel Steel со широко уста, слама и капак

AQWZH Oz Green Stariess Steel Steel Steel со широко уста, слама и капак

DEN 255.68

Залиха
Во продавницата

Изолирана спортска шише со вода : Збогум пот! Изолацијата со двојни wallидови го прави шишето без пот! Го одржува вашиот пијалок ладен до 24 часа, а топол до 12 часа . Нашата комерцијална облога во прав значи лесен за решение, без пот и исклучително издржливо шише што можете да го земете со себе насекаде.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас