• Обновено
Gry stik 6’6 ”интеркоастална шипка, една непостојана шипка

Gry stik 6’6 ”интеркоастална шипка, една непостојана шипка

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Време е да рибараме како што треба да се направи, со цврста, трајна справи изградена за да се обезбедат десет слики од риба од кокошка за секој од некои пргави кои држат фенси шипка и прсти. Едно парче риболов шипки има грда строга дизајн на јасен врв за јачина и чувствителност.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас