• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „гроздобер мотоцикли на рутата 8“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „гроздобер мотоцикли на рутата 8“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 736.00

Залиха
Во продавницата

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Транспортен стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има висок црвен мотоцикл во центарот на мапата. и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години Jeanан Плут „Гроздобер мотоцикли на рутата 66 8 'платно уметност.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас