• Обновено
Време и време на женскиот Ченил пуловер врвот

Време и време на женскиот Ченил пуловер врвот

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Пријатно време и врвот на Ченил на Тру. Неверојатно мека, направена во луксуз Ченил, овој лесен врвен пуловер ве одржува да изгледате симпатично и да се чувствувате пријатно. Ние ги сакаме трендовските ракави на блусон и малото високо-ниско полите што го заземаат овој ден на следното ниво. Облечен нагоре или надолу, овој врв е сигурен дека ќе биде нов главен гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги раглански ракави. Ockебови : Ништо. Врвот на пулвер за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас