• Обновено
Надворешна Површина За Собирање Елена Црн - 2'х3'

Надворешна Површина За Собирање Елена Црн - 2'х3'

DEN 676.16

Залиха
Во продавницата

Морски ветрови и топол песок натопен со сонце, спојте с everything слика-совршено за одмор на островот и пронајдете го Во Колекцијата Хелена на Отворено. Комбинацијата на исечен куп и техника на рамно ткаење и дава на колекцијата уникатен изглед и чувство. Висината на купот е 0,15 инчи. Со својата живописна боја и повеќедимензионален куп, колекцијата Хелена е изненадувачки погодна за деца и отпорна на дамки, што ја прави совршено погодна и за внатрешно и за надворешно поставување. Боите вклучуваат за секоја опција : Црна : Светло Сина, Темносина, Портокалова, Розова. Како резултат на разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и она што се појавува на вашиот екран за што не можеме да бидеме одговорни. Достапна во различни големини од тркачи до кругови и традиционални големини на правоаголници, колекцијата е дизајнирана да се вклопи во секој надворешен простор за вистински да оживее како дневна соба на отворено. Во некои случаи, моделите и боите може да варираат во зависност од големината.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас