• Обновено
Машки Отворено Крпеница Пресече Џеб Јакна Одвојува Качулка Долги Ракави Патент Летаат Џеб Палто Шамија Палто

Машки Отворено Крпеница Пресече Џеб Јакна Одвојува Качулка Долги Ракави Патент Летаат Џеб Палто Шамија Палто

DEN 2399.84

Залиха
Во продавницата

Машки Надворешен Крпеница Пресече Џеб Јакна Одвојува Качулка Со Долги Ракави Патент Мува Џеб Палто Марама Пол : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 Х Машки Материјал За јакна : Полиестер, Дише и Мек, Лесен И Дише Дуксер Ве Одржува Ладни и Суви Додека Тренирате. [Дизајни]Пуловер со Долги Ракави, качулка што се одвојува, Врвови На Блокови Во Боја, Есенски Врвови за Машки, Долг Ракав,Џеб Со Страничен Спој, Мува со патент, Тој е Мек, Растеглив и Удобен. Прилика : Fall И Зима, Совршени За Вежбање, Трчање, Јога, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено И Секојдневно За Носење. Пролет, Fall И Зима. Погоден За Тинејџер, Машко.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас