• Обновено
Заменски заграден заграда за браник компатибилен за 2007 година- Toyota Yaris Front, Right Pathergen

Заменски заграден заграда за браник компатибилен за 2007 година- Toyota Yaris Front, Right Pathergen

DEN 210.56

Залиха
Во продавницата

HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Заменува број на делови : TO1033115. Оригинална држач за браник. Се вклопува во Изберете : 2007-2011 Toyota Yaris и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5253552060.Специфично на производи : Директно Fit Quantity : Продадено индивидуално материјал : Пластични патеки : Странични капаци за прицврстување на делови Број на линк : TO1033115 REPLACES OE Број : 525355206060 INTERCHANGE Дел број : 5253552060, TO1033115 WARRENTY : 1-годишна замена за замена на метежот, во врска со метежот, во врска со метежот, во врска со домот, во врска со метежот, во врска со метежот за време Потребно е Нови држачи за браник за да го обезбедите вашиот браник на место. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Број на размена на дел : 5253552060, TO1033115.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас