• Обновено
Не'рѓосувачки челик Тумблер Оз, виолетово виножито

Не'рѓосувачки челик Тумблер Оз, виолетово виножито

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Tal Tumbler од не'рѓосувачки челик 25 мл, розово виножито е елегантното и стилското шише е совршен начин да останете хидрирани на теренот, додека истовремено помагаат во зачувувањето на околината. Изработено од издржлив и висококвалитетен не'рѓосувачки челик, ова шише е изградено за да трае и може да издржи дури и најтешки од авантурите. Без разлика дали пешачите по планина или трчате по ред низ градот, ова шише со вода ќе го задржи вашиот пијалок ладен и освежувачки со часови. Со употреба на едно еднократно шише со вода, помагате да се намали количината на пластичен отпад во нашите депонии и океаните. Значи, не само што се грижите за себе, туку и се грижите за планетата. За грижа и употреба, ве молиме, измијте рачно во топла вода со мек сунѓер и сапун за садови. Тал од не'рѓосувачки челик 25 мл, виолетово виножито. Пинк виножито. Двоен wallид изолиран одржувајќи го омилениот пијалок ладен или топол. Еко-пријателски. БПА бесплатно. Хидратација на тал.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас