• Обновено
Сина трева бисквит дел од свинско месо од земја, Оз, вакуум спакуван пластичен пакет

Сина трева бисквит дел од свинско месо од земја, Оз, вакуум спакуван пластичен пакет

DEN 71.04

Залиха
Во продавницата

Сина трева бисквит дел од свинско месо од шунка со големина 8 мл (227 g). Квалитет од 1867 година. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Фрижидер по отворањето. Овој производ беше подготвен од увид и поминато месо и/или живина. Некои прехранбени производи може да содржат бактерии што можат да предизвикаат болест ако производот се злоупотребува или се готви неправилно. За ваша заштита, следете ги овие упатства за безбедно ракување. Чувајте сурово месо и живина одвоени од друга храна. Измијте ги работните површини (вклучително и табли за сечење), прибор и рацете по допирањето на сурово месо или живина. Чувајте во фрижидер или замрзнат. Затопено во фрижидер или микробранова печка. Гответе темелно. Чувајте топла храна топла. Веднаш ладилни остатоци или отфрлете. Вакуум спакуван во пластичен пакет. Сина трева бисквит дел од свинско месо, 8 мл. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Големина на бисквит. Квалитет од 1867 година. Шеќерот се излечи. Без msg. Без глутен. Пластичен пакет спакуван со вакуум.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас