• Обновено
Chicology безжичен горе надолу од дното нагоре до затемнување на клеточна сенка Барнвуд 34. внатре w in. L.

Chicology безжичен горе надолу од дното нагоре до затемнување на клеточна сенка Барнвуд 34. внатре w in. L.

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Повлечете ги нијансите за прозорците со безжична функција. Сенка на прозорецот : Затемнување на горе надолу надолу нагоре, сенки на целуарот од ролетни со шикологија доаѓаат во повеќе бои на ткаенини како светло филтрирање или нијанси на затемнување. Прозори за прозорци Сенки најдобро за : Спална соба : Добијте целосна приватност со нашите ролетни за затемнување за ролетни за сончани во спална соба : За светла и поканувачка амбиент, изберете една од нашите светлосни филтрирани мобилни нијанси безжични ролетни. Безжични ролетни : ролетни за влечење безжични врски направени за леснотија и безбедност. За внатрешноста на монтирање е потребна минимална длабочина од 1,5 инчи или 2-инчен за плакнување во внатрешноста на монтирање. Овој производ доаѓа со намалување на ширина од 1/4-инчи. Безжични ролетни за прозорци-плетени нијанси Мобилна сенка со дизајн од горе надолу од горе-долу. Ролетни за приватност : Изолирани нијанси на прозорецот кои спречуваат да влезат топлина или студ. Нијанси на затемнување за расадник : Нашите безжични нијанси нудат безбедност за домови со деца и миленичиња сенка на прозорецот на вратите : светлосни филтрирање на нијанси кои работат како сенка на вратите за да обезбедат приватност од надворешни ролетни за RV за камперски прозорци : безжични мобилни нијанси се модерни и издржливи за секојдневна употреба Водич за мерење за совршено вклопување : овој мобилен слеп може да се користи за внатрешно монтирање или надворешно монтирање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас