• Обновено
Време и трајно плетен фустан на ракав

Време и трајно плетен фустан на ракав

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Лизгајте се во времето и ласкавиот фустан за замав на TRU за лесен изглед, што сакате да го носите цела сезона! Забавно е да се спарите со патики за тотално каузален изглед или драги сандали за повеќе полиран стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. над коленото. 3/4-ракави. Деколте на екипажот; Замачкана силуета. Странични џебови. Нелиран. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Замавнувајќи фустан за жени од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас