• Обновено
Бар од Кембриџ Оз од не'рѓосувачки челик црна московска мазга кригла

Бар од Кембриџ Оз од не'рѓосувачки челик црна московска мазга кригла

DEN 383.84

Залиха
Во продавницата

Bar340 од Кембриџ 20 мл црна московска мазга кригла, е современо преземање на класичен фаворит. Оваа црна кригла комбинира стил и практичност, што го прави совршен избор за уживање во вашите омилени пијалоци. Со дарежлив капацитет од 20 унца, тој е идеален за московски мазги или кој било од вашите други омилени пијалоци. Елегантната црна завршница не само што додава допир на софистицираност, туку обезбедува и издржливост. Останете освежени и стилски со Bar340 од Кембриџ пијалок. Капацитет од 20 ул. Елегантна црна завршница. Современ пресврт на класичен фаворит. Идеално за служење на московски мазги и разни пијалоци. Ефективна контрола на температурата за освежувачки голтки. Издржлив материјал од не'рѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас